Запрошуємо тебе на фантастичну театральну подію – показ вистави під інтригуючою назвою «Про що мовчать чоловіки», яка відбудеться у Тернопільському драматичному театрі.

«Про що мовчать чоловіки» – це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на запитання, що турбують нас найбільше. Американський актор, а за сумісництвом сімейний психолог, настільки близько дістався істини, що його п’єса не тільки протрималась рекордний час на сценах Бродвею та Вегаса.
На тебе чекає дві години суцільного задоволення, жартів, несподіванок та нових відкриттів.

У головній ролі – заслужений артист України, неперевершений і харизматичний Олексій Гнатковський, який розкриє всі таємниці буття чоловіка, секрети стосунків чоловіків і жінок і…кожного з нас!

3 причини піти на виставу «Про що мовчать чоловіки» у Тернополі:

  1. Це унікальна нагода на власні очі побачити театральну постановку, яка стала справжнім проривом на Бродвеї та вже давно полюбилась українському глядачеві, адже ця постановка завжди збирає повні зали та отримує шквал аплодисментів.
  2. «Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever» – це щирий, відвертий та емоційний діалог тет-а-тет з залом, монолог у жанрі stand-up. Гарантовано: ви будете вражені акторською майстерністю головного героя та його професійним рівнем театральної гри.
  3. Не пропустіть пречудову нагоду провести неймовірний час, переглядаючи виставу у компанії друзів, рідних та коханих. Відкрий нарешті завісу однієї із найпікантніших таємниць у житті «про що ж мовчать ці чоловіки»…