Пісні, які стали душею українського народу. Пісні, які переспівує вже не одне покоління українців. Пісні, які назавжди увійшли до “золотого” музичного фонду нашої країни.  

Симфонічний оркестр “Володарі звуку”, більш відомий, як “Lords of the Sound”, представляє нову програму «Хіти української естради», яку презентує 17 квітня у Тернополі одразу двома концертами в 17:30 та 20:00.

 “Володарі звуку” гратимуть золоту колекцію естрадних пісень 70-80-х років з репертуару Володимира Івасюка, Квітки Цісик, Софії Ротару, Назарія Яремчука, Василя Зінкевича, ВІА «Кобза», ВІА «Світязь» та ін. 

Цей музичний проект, як відголосок, перенесе глядачів в минулі часи, нагадає про виконавців, поетів та композиторів, які формували українську естрадну пісню, а симфонічні обробки у сучасному аранжуванні додадуть смаку і стануть більш зрозумілими для молодого покоління. Оркестр “Lords of the Sound” на чолі з диригентом Віталієм Саражинським обіцяють глядачам понад 2 години музичного задоволення. 

Для вас співатимуть солісти оркестру, учасники та фіналісти вокальних талант-шоу – неперевершені Ярослав Радіоненко, Маргарита Мелешко та Віталій Костенко. 

Для тих, хто скучив саме за такою музикою, цей концерт стане справжнім святковим подарунком! На концертах “Lords of the Sound” захоплює не лише сила звуку, але й поведінка артистів на сцені. Неперевершене виконання гарантує музичне задоволення  та феєрію відчуттів, які точно залишаться назавжди у ваших серцях. 

Не проґавте можливість стати частиною унікальної події, поспішайте, адже кількість квитків обмежена!

* Події відбудуться з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних норм, в продажі лише 50% залу. Кількість квитків обмежена, тому поспішіть придбати свій просто зараз!